Zpětná vazba od našich zákazníků

Zde si můžete přečíst reference, které jsme obdrželi od zákazníků, kteří ve svých organizacích používají evidenci Pohodlné.info.

Taneční škola Chlopčík

Činnost jakékoliv taneční školy není jen o vlastní taneční výuce, ale především o organizační a administrativní práci. Tuto časově náročnou činnost si v Taneční škola Chlopčík dělám sám, a proto jsem hledal možnost, jak vše zjednodušit a zefektivnit.

Obrátil jsem se na společnost VRK plus s.r.o., která pro mne upravila jejich komplexní evidenční systém přesně podle mých požadavků. Oceňuji maximálně vstřícný a proaktivní přístup vývojářů, kteří vše doladili dle mých představ. Díky tomu mám všechna potřebná data dostupná odkudkoliv a celá administrativa taneční školy je nyní pro mne mnohem jednodušší a časově méně náročná. Evidenční systém zahrnuje úvodní zpracování on-line elektronických přihlášek včetně on-line plateb zápisného i kurzovného samozřejmě s jejich automatickým párováním a rozesíláním potvrzujících mailů, možností hromadné korespondence dle nejrůznějších kriterií, objednávání vstupenek na půlkolony, závěrečné i na plesy samozřejmě opět včetně on-line plateb. To vše pod jednou střechou na portále Pohodlné.info.

Všem taneční školám tento systém vřele doporučuji.

Za Taneční školu Chlopčík
Zdeněk Chlopčík, taneční mistr

Penati Golf Club

Náš klub potreboval prehľadnú, praktickú a bezpečnú evidenciu klubových členov. Databázový systém pohodlne.info spĺňa naše predstavy. Oceňujeme, že bol prispôsobený na mieru našich potrieb, ktoré sa líšili od praxe iných goflových klubov. Rovnako tak vyzdvihujeme profesionálny klientsky servis, kedykoľvek potrebujeme s čímkoľvek poradiť alebo vyvinúť nové funkcionality, tím “pohodlne.info” nám je vždy promptne k dispozícii. Databázový systém pohodlne.info využívame nielen na registráciu a evidenciu klubových členov, ale aj na správu pohľadávok, sledovanie príjmov a nedoplatkov členských poplatkov, prípravu rôznych štatistík ako aj pravidelnú komunikáciu s členmi klubu.

Penati Golf Club
Andrea Kyškynová, tajomník klubu

Sportovní klub policie Ostrava, oddíl Aikido

Evidence pohodlne.info nám velmi pomohla zefektivnit práci s členskou základnou především co se týče evidence samotných členů, přehledu veškerých plateb a v neposlední řadě také organizaci různých seminářů či akcí jako je dětská letní škola nebo příprava podkladů pro žádosti o dotace.

Velmi vstřícná, rychlá a otevřená komunikace ze strany autorů je pouze jednou z vynikajících vlastností evidence. Autoři jsou ochotni poslouchat své zákazníky a vyjít vstříc jejich návrhům a požadavkům. Velkým plusem bylo, po domluvě, převedení veškerých dat ze starého systému do nové evidence, takže jsme neztratili žádnou historii.

Velmi rádi používáme evidenci a těšíme se na další rozvoj, nové funkčnosti a spolupráci s autory.

Za Sportovní klub policie Ostrava, oddíl Aikido
Ing. Zdeněk Velart, PhD., sekretář oddílu

Park Golf Club Ostrava, Šilheřovice

Již první předvedení systému nás přesvědčilo o jeho využití v našem klubu. Při velkém množství našich členů je informační systém pohodlne.info nepostradatelný pomocník pro vvšechny naše pracovníky.

Struktura členství je u nás poměrně komplikovaná a plná výjimek. Všechna nastavení upravili podle našich zvyklostí, propojili potřebné informace, zaškolili požadované pracovníky. Na úpravách, které potřebujeme, se dá s výrobcem software vždy snadno domluvit. Je to živý organismus v pozitivním vývoji.

Za Park Golf Club Ostrava, Šilheřovice
Ing. Pavel Pniak, sekretář klubu

UNITOP

Evidence nám určitě hodně pomohla zefektivnit práci se členskou základnou, vše je přehledné a jednoduché, možnost rychlého filtrování dle přímo našich potřeb a požadavků. Možnost spravovat evidenci členů odkudkoliv a tím tak pružněji reagovat na jakékoliv podněty členů. Evidence nám také zjednodušila přehled plateb a různých poplatků v rámci klubu, evidování ekonomiky je jasné a přehledné, jakožto i možnost evidování akcí, událostí a závodů a samozřejmě pro nás s tím spojená možnost hromadné korespondence, která veškerou komunikaci hodně zjednodušuje. Třešničkou je suprová a rychlá podpora ze strany vývojáře.

Děkujeme za bezvadný produkt a věříme ve skvělou spolupráci i v budoucnu.

Sportovní klub policie
UNITOP Louny

TJ JISKRA

Administrativní program Pohodlné.info používáme již několik let. Pořízení bylo z důvodu vedení členské základny, tak aby byl přehled o všech členech. Postupem času jsme přidávali e-mailovou komunikaci a členské příspěvky.Seznamování s programem nebylo nikterak složité a infolinka funguje dokonale.Dnes již využíváme velkou část programu a nadále se seznamujeme s novými funkcemi.

Co je pro nás velmi důležité, je propojení programu s ČUS a US, kam zasíláme data o členské základně.

Pro nás sportovce je to velmi dobrý program.

Za TJ JISKRA oddíl basketbalu, Havlíčkův Brod
Luděk Špiller, administrativní pracovník